Z NAMI POZNACIE
CIEKAWSZĄ STRONĘ MIASTA
UKRYTĄ POMIĘDZY MUZEAMI
I ZABYTKAMI KRAKOWA!

Krakusek

WYNIKI

XIV MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU KRAKUSEK

rok szkolny 2018/2019

 

Organizatorzy międzyszkolnego konkursu wiedzy o Krakowie „Krakusek” gratulują wszystkim finalistom wspaniałego przygotowania. Jesteśmy pod wrażeniem dużej wiedzy, jaką wykazali się uczniowie startujący w finale, niezależnie od zajętego miejsca.

Bardzo dziękujemy nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie i pomoc w rozbudzaniu zainteresowań dzieci historią, zabytkami i legendami naszego miasta – Krakowa.

 

LAUREATÓW ORAZ WSZYSTKICH UCZNIÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W FINALE

ZAPRASZAMY NA GALĘ,

KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ  4 KWIETNIA 2019 o GODZ.10.00

W SALACH CENTRUM WYSTAWOWO-KONFERENCYJNEGO BUDYNKU NR 9 (tam gdzie dzieci brały udział w finale).

 

Nagrody będzie można również odebrać do końca maja w Dziale Oświatowym na Wawelu po wcześniejszym skontaktowaniu się telefonicznym na numer  12 422  51 55 w. 290 (poniedziałek - piątek g. 9.00 - 12.00 oraz g. 14.00 -15.00).

 

KRAKUSEK 2019

LISTA LAUREATÓW (w układzie alfabetycznym)

I MIEJSCE EX AEQUO

Mikołaj Skruch,   PSP 1 „Dona” w Krakowie

Liliana Żukowska,   SSP 7 w Krakowie

 

II MIEJSCE EX AEQUO

Dobrochna Brańka,   KSP św. Królowej Jadwigi w Krakowie

Bartosz Dziadek,   SP 117 w Krakowie

Ryszard Hermann,   SP „Wierchy” w Krakowie

Małgorzata Mysior,   SP 38 w Krakowie

Franciszek Symołon,   SP 160 w Krakowie

Maria Zielińska,   SP 5 w Krakowie

 

III MIEJSCE EX AEQUO

Kacper Dziewoński,   SP Winiary

Konrad Kościuk,   SP Radziemice

Malina Opalska,   SP Korzkiew

 

WYRÓŻNIENIE I STOPNIA

Magdalena Fryc,   SP 97 w Krakowie

Szymon Koźbiał,   SP Mników

Filip Ludwig,   PSP św. Wincentego Pallottiego w Krakowie

Magdalena Orlando,   KSP św. Beretty Moli w krakowie

Maja Pitala,   SP Krzyszkowice

Michał Przebinda,   SP 26 w Krakowie

Piotr Rabijasz,   SP 2 Krzeszowice

Karol Stępień,   SSP 4 w Krakowie

Zygmunt Szymla,   SP 93 w Krakowie

Krzysztof Walanus,   SP 5 w Krakowie

Zofia Wąsik,   SP Kryspinów

 

WYRÓŻNIENIA II STOPNIA

Zuzanna Ciepacz,   SP 45 w Krakowie

Szymon Cieraszewski,   KSP im. Św. Beretty Moli w Krakowie

Michał Czerwiński,   SP 27 w Krakowie

Matylda Dybczak,   OSM I stopnia w Krakowie

Charlotte Grisvard,   SP Bibice

Wojciech Jurkowski,   SP 88 w Krakowie

Radosław Krawczuk,   CHSP „Uczeń” w Krakowie

Piotr Lenartowicz,   SP 97 w Krakowie

Karol Ochman,   SP 158 w Krakowie

Zuzanna Pachla,   SP 4 w Krakowie

Jakub Różański,   SP Jeziorzany

Zuzanna Siemińska,   SP Bibice

Paulina Szymańczuk,   SP Nawojowa Góra

Hanna Twardowska,   SP 138 w Krakowie

Witold Uchto,   SP Płaza

Kaja Wolfinger,   SP 95 w Krakowie

Stanisław Zaucha,   SP 4 w Krakowie

 

 

 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.