Z NAMI POZNACIE
CIEKAWSZĄ STRONĘ MIASTA
UKRYTĄ POMIĘDZY MUZEAMI
I ZABYTKAMI KRAKOWA!

Smoczuś

KONKURS SMOCZUŚ (dla dzieci w wieku - 4-6 lat) – zakłada poznanie krakowskich legend  i elementów regionalnych Krakowa oraz umiejętność wyodrębnienia wydarzeń z wybranej legendy, poprzez przedstawienie w formie plastycznej postaci lub miejsc z krakowskich legend.

ZASADY UDZIAŁU:

  • Zgłoszenie klasy do programu – do 15 marca 2019 r.
  • Udział zgłoszonej grupy/klasy w dwóch zaproponowanych przez organizatorów aktywnych formach zajęć przygotowujących 
  1. “Przyjaciele SMOCZUSIA ” – zajęcia w placówce przedszkolnej lub szkolnej obejmujące mini formę teatralną oraz warsztaty tematyczne - łączny czas trwania: 45-60 min (możliwość realizacji od lutego do kwietnia 2019, koszt: 14 zł/ dziecka),
  2. “SMOCZUS i KRAKOWIACZEK JEDEN, KRAKOWIANKA JEDNA…” – zajęcia edukacyjne podczas wycieczki po Krakowie obejmującej zabawy i poszukiwania, łączny czas trwania: ok. 2 godz. zegarowe (możliwość realizacji od 15 marca 2019 r., koszt - 14 zł/dziecka)
  • Poznanie 3 legend o Krakowie
  • Przygotowanie przez grupę/klasę i dostarczenie organizatorom 2 prac plastycznych pt. „KRAKOWSKIE SKARBY” przedstawiających w dowolny sposób COŚ(przedmioty, budowle, zwyczaje i tradycje), co jest cennego w Krakowie, a dzieci odkryły to dzięki poznanym legendom. Prace muszą być wykonane wspólnie przez grupy liczące 3-5 dzieci.
 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.