Z NAMI POZNACIE
CIEKAWSZĄ STRONĘ MIASTA
UKRYTĄ POMIĘDZY MUZEAMI
I ZABYTKAMI KRAKOWA!

Spółdzielnia KAMPU

Spółdzielnia Socjalna KAMPU powstała poprzez połączenie działającej od 1998 roku firmy AKADEMIA ŻAKOWSKA z nowym podmiotem ekonomii społecznej KAMPU. Spółdzielnia swoją siedzibę ma w Krakowie, ale zasięgiem działania obejmuje obszar całego kraju.

Spółdzielnia Socjalna KAMPU działa w oparciu o przepisy dotyczące podmiotów ekonomii społecznej i jest wpisana do KRS-u.
Prezes Zarządu jest Krzysztof Rzońca
wiceprezes - Aleksandra Rzońca
prokurent - Urszula Malczyk

KRS : 0000500868   NIP: 6762473970   REGON: 123060277
www.akademiazakowska.pl
Kontakt:  e-mail: kampu.spoldzielnia

30-363 Kraków, ul. Topolowa 6/I

Spółdzielnia zajmuje się prowadzeniem zajęć edukacyjnych (Akademia Żakowska), a także szkoleń i konsultacji dla animatorów zajęć edukacyjnych i animatorów czasu wolnego, ze szczególnym uwzględnieniem przygotowania do świadczenia usług dla osób niepełnosprawnych. Szkolenia prowadzone są również dla osób chcących zdobyć dodatkowe kwalifikacje w tym zakresie oraz obejmują kursy wychowawców i kierowników placówek wypoczynkowych dla dzieci i młodzieży (ze szczególnym uwzględnieniem opieki nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną), kierowników wycieczek szkolnych z naciskiem na potrzeby klas integracyjnych.

Spółdzielnia oferuje też tematyczne imprezy rodzinno-towarzyskie (m.in. terenowe zabawy urodzinowe, turystyczne gry poszukiwawcze), usługi opiekuńcze dla dzieci (np. półkolonie) i osób starszych oraz warsztaty hobbystyczne, które realizowane są w czasie ferii świątecznych i zimowych oraz podczas wakacji.

Kolejnym obszarem działania spółdzielni jest wydawnictwo zajmujące się przygotowaniem do druku i drukiem publikacji (broszury, informatory, mapniki, kolorowanki, komiksy), stanowiących obudowę merytoryczną i dydaktyczną prowadzonych zajęć i szkoleń. Wydawnictwo posiada komórkę oferującą usługi infobrokerskie (przeszukiwanie stron www, wyszukiwanie, selekcjonowanie oraz udostępnianie informacji)

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.